Úplne skvelá fotografická súťaž, ktorá sa koná na celom Slovensku. Poď sa zapojiť, nestojí to nič a vyhrať môžeš skvelé ceny. A hlavne, bude to zábava...

Slovak Night Photo

Súťaž Slovak Night Photo 2016 je určená pre amatérskych aj profesionálnych fotografov. Cieľom úvodného ročníka je rozšíriť povedomie o technike fotografie svetelných zdrojov s dlhou uzávierkou, podporiť diskusiu o tomto štýle fotografie a vytvoriť priestor pre vzájomnú konfrontáciu v nápaditosti a umeleckosti zachyteného záberu.

Netradičná a veľmi kreatívna, perfektná téma, kde sa dá super vyblázniť so svetlom, ktoré je vo fotografii úplne najdôležitejšie. Určite sa naučíš niečo nové.

Garantom súťaže je Ing. Juraj Antal, predseda Fotoklubu Karola Plicku v Martine.

Kvalita súťaže je zaručená. Fotoklub Karola Plicku v Martine vznikol v rokoch 1952-1953, má bohatú históriu a úžasných členov. Jeho predseda Ing. Juraj Antal je garantom tejto súťaže.

Fotografi môžu svoje diela s témou Light Painting zasielať do 17. augusta 2016 prostredníctvom formulára na webe Slovak Night Photo

Počasie je na túto tému ako stvorené. Noci sú krásne a teplé, tak sa môžeš sústrediť len na fotografovanie a vytvoriť skvelé obrázky. Jednu z nich musíš poslať najneskôr do 17. augusta 2016. Formulár na zaslanie fotografie a všetko ostatné okolo tejto súťaže nájdeš na webe Slovak Night Photo.

Držím palce !!!