Všetci to poznáme, foťák leží na poličke a ja mám chuť ísť von a niečo fotiť. Hocičo, niečo nové, niečo čo ma bude baviť, ale čo by som? Ak nevieš, tak tu si nájdeš niekoľko zábavných projektov, ktoré ti vyplnia čas a portfólio. Have fun...

Späť v čase

Fotografické filmy, ktoré všetci poznáme, majú zvyčajne 24, alebo 36 políčok. Takže všetko čo máš, je maximálne 36 možností urobiť fotografiu. Zober svoj fotoaparát (digitálny) a choď fotiť svoje obľúbené veci. Tentokrát ale skonči po 36tich cvakoch. Proste hotovo, došiel ti film...

Lotéria

Popros rodinu, známych, alebo kamarátov, aby ti na kúsok papiera napísali slovo, alebo frázu. Všetko to hoď do nejakej nádoby a "vylosuj" si tému.

Twenty

Choď niekam, kam si vždy chcel ísť, alebo na svoje obľúbené miesto. Vyber si a postav sa na určité miesto a urob 20 rôznych fotografií. Môžeš sa len otáčať, nesmieš urobiť žiadny krok.

Prechádzka

Choď sa jednoducho prejsť a vždy sa zastav po určitom počte krokov a urob fotografiu. Počet krokov si zvoľ ešte doma.

Zmena

Všetci máme svoj obľúbený druh fotografie, ktorému sa venujeme. Na jeden deň si zvoľ úplne iný žáner. Ak nič, tak si aspoň prečistíš hlavu a prídeš na iné myšlienky.

Abstrakt

Zober si prvý objekt, ktorý ťa zaujme a odfoť ho na 6 rôznych spôsobov.

Najlepší kamarát

Vyber si nejaký objekt, čokoľvek úplne šialené a zakomponuj to do každej fotografie, ktorú urobíš.

Na výšku

Všetko foť na výšku. Aj to, čo by si zvyčajne nie.